Akce

dovoluji si Vás jménem naší tenisové akademie tímto pozvat na tradiční podzimní soustředění o podzimních prázdninách, které letos bude probíhat 2,5 dne :
od čtvrtka 29.10. 9:00  do soboty 31.10. (zakončení mezi 13 a14h)
Soustředění bude příměstské (denní program od 9 do 16/17h)  ve spolupráci s trenéry, které znáte: Jarda Honc z Bakova, Pavel Hron z Mnich. Hradiště a Libor Kastner z Kněžmosta. 
Zajištěny budou obědy a svačiny a pitný režim. Nutno se tedy doma nasnídat:)Zaměření tohoto kempu bude na voleje, kondičku a nově na fyzioterapii, která proběhne v sobotu souběžně s malým turnajíkem. Více informací o našem novém fyzioprogramu je níže.Kondička bude probíhat jako každý rok venku a je třeba tomu přizpůsobit odět a mít běžeckou obuv.Zároveň budeme respektovat současnou nouzovou situaci a kapacitu vnitřní akce bude ve skupině do 10osob a pravidlo 3R. /rouška, rozestup, ruce/ +na kemp je nutné sebou mít vyplněný formulář o bezinfekčnosti, který pošleme s instrukcemi. Kemp je otevřen pro děti ve věku 5- 15let s malou či větší tenis.zkušeností.
V případě zájmu se přihlašujte prosím u svého trenéra nebo odpovědí na tento e-mail nejpozději do 15.10. vč. úhrady platby (možno na č.ú.2900423585/2010 Fio, kde var.symb. je vaše tel. číslo.) Cena 1900Kč. Pro pojišťovnu či zaměstnavatele můžeme vystavit doklad či fakturu na vyžádání (objednávku na tento email do 10.10!)Nově nabízíme na kempu také vyplétací servis+ poradenství při koupi nové rakety.
Přihlášeným kolem 25. října ještě pošleme přesnější info o programu, co sebou a o rozdělení do skupin .
V příloze leták, který budou trenéři distribuovat mezi děti.
Těšíme se na vaši účastS přáním příjemného babího léta i za trenéryJarda Frei +420723091609 www.tenisakademie.czSledujte akci také na našem instagramu https://www.instagram.com/tenisakademie/ či facebookuPavel Hron +42072886979Jaroslav Honc+420736126240Libor Kastner + 420603879090Martina Střelcová (hlavní fyzioterapeutka)+420731476140-------------------------------------------------------------------------Vážení rodiče, 
 
v návaznosti na naše úvodní setkání na náborovém dni nových tenisových talentů bych Vás chtěla informovat, že 31.10. budeme společně s mou kolegyní fyzioterapeutkou Bc. Sandrou Chloudovou opět k dispozici na příměstském tenisovém táboře. Ve spolupráci s trenérem Jardou Freiem máte jedinečnou příležitost k tomu dozvědět se, jestli je s pohybovým aparátem Vašeho dítěte vše v pořádku, nebo zdali by nebylo vhodné  kompenzační cvičení jednostranné zátěže s návrhem individuálního fyzioterapeutického plánu na míru. K dispozici budeme mít zázemí haly v Kněžmostě (Mnichově Hradišti) 
Nabídneme Vám úvodní komplexní vyšetření a analýzu pohybového aparátu včetně vyšetření na podoskopu zdarma a zhotovení individuálně tvarovaných  vložek do obuvi Formthotics dle sportovního zaměření. Pokud zjistíme, že by cvičení pod vedením fyzioterapeuta bylo pro Vaše dítě vhodné, domluvíme si termín terapie již na našem pracovišti Farma Hvozd v Lužických horách - centrum rekondiční medicíny, kde budou probíhat případné další kontrolní terapie. Jejich frekvence se bude odvíjet od aktuálního zdravotního stavu pohybového aparátu. Máme zkušenost, že v případě preventivních kontrol je dostačující vídat se v měsíčním či dvouměsíčním intervalu. Proto věříme, že návštěvy na našem pracovišti nebudou z hlediska časové náročnosti problém.
Budeme se na vás těšit 31.10.
Mgr. Martina Střelcová
fyzioterapeutka - Farma Hvozd