Rozvrh

 
 
Otevřeno přihlašování na vánoční tenis.turnaj v Mnich. Hr. ve stříbrnou neděli. Více v sekci AKCE
 
Poslední trénink roku 2019 bude v PO16.12. V novém roce první trénink bude 6.1.2020
 
ROZVRH od pátku 2.11.2019 do 20.4.2020:
 
 
Po1230- 1330 Eliška P. solo
13-14Bára K solo
1330-14 Natka Gsolo
14-15 Natka, David
14- 15 Nicol, Bára K
15- 16 Emma, Nicol
15-16 Terka, Majda, Pavel x2
16- 17 Martin, Luky
16-1730 Nela, Adam, Kačka (Kačka rozvička1545)
17-18 Štěpán, Šimon
1730-19 Bára P, Kája (Adam 30min) později tato hodina od17h kvůli fotbalistům
 
Pá 1230-1330 Milan, Honza 
1320-1420 Luky Martin
(možnost: 1230- 1330 Tereza, Majda , Pavel)
1315-1415 Bára K solo   
1415-15 Bára K, Kačka P
14-15 Nicol solo (1345 Nicol rozvička)
15-16 Kačka P solo
15-1530 Nicol, Emma
1530-16 David, Emma, 
(16-17 Pavel Hejn45min nebo Šírovi60min nebo Naty G 30min )
16-1630 David, Štěpán, Naty G
1630- 17 Štěpán, Naty G
1630- 18 Nela, Adam, Ondra 
18- 19 Pepa, Maty
  
Všem zdůrazňujeme, aby chodili na treninky min 10min předem, není-li uvedeno jinak.
Kromě švihadla, pití a rakety je novou povinností mít tenisový deník!
Pokud něco z těchto povinných pomůcek nebude , budeme to muset penalizovat.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ 
 
 ------------------------------------------
Fotky z kempu 1.-4. 7. 2019 Mnichovo Hradiště  najdete na tomto odkazu:
https://onedrive.live.com/?authkey=%21ALc3%5Fx1o6DGRfTE&id=99D6D9643E91BE1D%21394&cid=99D6D9643E91BE1D
 
Aktuální info z dění tenisakademie můžete sledovat na https://www.instagram.com/tenisakademie/
kde jsou kromě fotek i zobrazována nově i videa!:)
 
Rádi bychom Vám s Pavlem Hronem poděkovali za vaši účast a popřáli hezké léto
a věříme, že na tenis nezanevřete.
 
Skupina Tygr:
Albrechtova 1.misto (6:1 Svobodová, 6:1Šír, 6:4 Paďourková, 2:6Falta)
Paďourková 2.místo ( 4:6 Albrechtová, 7:5 Svobodová, 6:4Šír, 4:2 Jarošová)
Svobodová 3.místo (1:6 Albrechtová, 6:4 Šír, 5:7 Paďourková, 4:1 Jarošová)
Falta/Jarošová (náhr.)4.místo ( 6:2 Albrechtová, 1.4Svob, 1:4 Šír, 2:4Paďourková)
Šír 5.místo ( 1:6 Albrechtová, 4:6Svobodová, 6:4Šír, 5:7 Paďourková, 4:1 Jarošová)
 
Skupina Lev:
Abraham 1.místo ( 6:1 Červená, 6: 1 Rašín, 6:1 Hronová, 6:0 Hron)
Rašín K 2.m. ( 6:3 Červená, 1:6 Abraham, 6:1 Hronová, 6:1 Hron)
Hron K 3.m. ( 6:1 Červená, 2:6 Rašín, 0:6 Abrahám, 6:2 Hronová)
Hronová A. 4.m. (6:1 Červená, 2:6 Rašín, 0:6 Abrahám, 6.2 Hronová, 2:6 Hron)
Červená 5.m. (3:6 Rašín, 1:6 Abraham, 1:6 Hronová, 1:6 Hron)
 
Skupina Garuda:
Svoboda 1.místo (6:1 Pažout, 6:1 Varga, 6:0 Dragoun, Vodháněl 6:0)
Vodháněl 2.m. (6:1 Pažout, 6:3 Varga, 6:4 Dragoun, 0:6 Svoboda)
Drahoun 3.m. (6:1 Pažout, 5.7 Dragoun, 4:6 Vodháněl, 0:6 Svoboda)
Varga 4.místo (6:7 Pažout, 7:5 Dragoun, 1:6 Vodháněl, 1.6 Svoboda)
Pažout 5.m (7:6 Varga , 1:6 Dragoun, 1:6 Vodháněl, 1:6 Svoboda)
 
Skupina Drak: (nedohrána- nedopsané výsledky)
Šimonek - Šírová 3:6, ŠImonek- Štejnar 1:6, ŠImonek - Bednár 0:6,
Rašín Š- Šírová 6:1, Bednár - Šírová 6:3, Štejnar - Rašín Š 5:7..